Znakowanie reklamowe odzieży i tekstyliów to nasza specjalność.

Techniki zdobienia doskonalimy od lat. Wiemy jak sprawić aby Twoje logo prezentowało się elegancko na odzieży firmowej i gadżetach.

Profesjonalne znakowanie jest procesem wymagającym dużego doświadczenia. Warto to zadanie powierzyć specjalistom. 

Cały proces odbywa się w naszej firmie dzięki czemu czas realizacji jest skrócony do minimum, a jakość produkcji jest pod stałą kontrolą.

Stale poszerzamy i unowocześniamy nasz park maszynowy. Pracujemy na markowym sprzęcie uznanych producentów, głównie japońskich i niemieckich.

Do produkcji stosujemy wyłącznie komponenty wysokiej jakości(nici, barwniki, dodatki), posiadające stosowne certyfikaty i bezpieczne dla użytkownika.

Oferujemy następujące techniki zdobienia:

 haft komputerowy bezpośredni  na odzieży reklamowej i roboczej, wykrojach tkanin i dzianin, czapkach z daszkiem, skórze, gadżetach.

Haft należy do najtrwalszych i najelegantszych metod znakowania. Nie ulega uszkodzeniu podczas prania i prasowania odzieży.

poduszka z logo

czapka haft 3d

 naszywki haftowane to jeden z podstawowych produktów każdej hafciarni. Naszywki w profista.pl cechuje wysoka estetyka, trwałość i precyzyjne wykonanie.  


 naszywki drukowane to połączenie haftu i druku. Stosujemy gdy klient chce uzyskać fotorealistyczny wzór, nieosiągalny dla technik hafciarskich. 

 sublimacja  to technika w której biała tkanina poliestrowa zostaje zadrukowana wzorem w jakości fotograficznej. Nadruk posiada bardzo wysoką odporność na spieranie i nie zmienia struktury tkaniny - jest niewyczuwalny w dotyku.

 folie flex, flock i folie specjalne(metalizowane, brokatowe, odblaskowe i inne). W tej metodzie wzór wycinany jest ploterem na specjalnej folii(jednokolorowej lub drukowanej). Następnie folia w wysokiej temperaturze aplikowana jest na tkaninę.