Po co miałbym znakować odzież dla mojej firmy?
opublikowane przez     09/04/2019 14:00:00
Po co miałbym znakować odzież dla mojej firmy?

Oto krótka historia z życia wzięta.

U moich znajomych od dłuższego czasu trwa remont domu.
Atmosfera pracy udziela się wszystkim domownikom, nawet koty są poruszone nie mogąc znaleźć spokojnego miejsca. Pozostały do wykonania ostatnie prace: malowanie
ścian i montowanie mebli kuchennych. Ekipy są już na miejscu, machina ruszyła. Panowie uwijają się z robotą, a jest ich aż ośmiu.

Ale moment! Czegoś tu brakuje. Choć firmy istnieją na rynku sporo czasu nie pomyślały do tej pory o jednolitej i oznakowanej odzieży roboczej dla swoich pracowników.Moja znajoma ma problem bo “na robocie” wszyscy są przemieszani i nie sposób szybko odgadnąć kto reprezentuje którą firmę, aby przekazać stosowne uwagi.

Po kilku dniach zna już wszystkich po imieniu. Jest zadowolona z wykonanych usług ale nazwy firm odczytuje tylko z umowy i faktury. Dlaczego pracownicy nie mieli znakowań na odzieży? To pytanie zadała mi znajoma. Przecież to takie proste, a równocześnie ważne dla usługodawcy. Wykonując zlecenie stajesz się rozpoznawalny, twoi pracownicy nie są anonimowi, co dodatkowo motywuje ich do rzetelnej pracy. Proces znakowania jest bardzo krótki. Wybierasz technikę haft lub nadruk, a resztę zostawiasz nam. Odbierasz ubrania i tym samym robisz kolejny krok na drodze budowania profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.

Powodzenia!

Ubierzemy i oznakujemy twój biznes!

profista.pl na facebooku